VEBINĀRS
Darba laiks – LR Darba likuma regulējums, elastīgais darbs, attālinātais darbs, tendences Eiropā, COVID 19 ieviestās korekcijas

14. jūlijā

2020 – straujo pārmaiņu gads darba vidē

Šogad esam piedzīvojuši straujas pārmaiņas darba vidē – gan darba pauzes un darbinieku piespiedu atlaišanu, gan īpašus izaicinājumus, strādājot attālināti.

Papildus ārkārtas situācijas izraisītajām izmaņām Latvijā no 1. jūlija spēkā stājušās izmaiņas Darba likumā un Darba aizsardzības likumā, kas daudzus darba devējus draud pārsteigt ar administratīvajiem sodiem par likuma pārkāpumiem.

Tendences Eiropā un Covid-19 izraisītās pārmaiņas

Online seminārā apskatīsim, kādas ir attālinātā darba priekšrocības un trūkumi – kā tas mainījis un maina darbinieku un vadītāju darba attiecības. Pievērsīsim uzmanību ar talantu vadības tendencēm.

Apskatīsim darba dzīves izmaiņas COVID 19 ietekmē, kā arī privātās dzīves atziņas un izmaiņas izolācijas laika iespaidā.

Saistībā ar darba laika tēmu darba devējiem arvien vairāk jāņem vērā jaunās paaudzes darbiniekus, kuri ļoti novērtē, ja darba devējs viņiem uzticas un ciena viņu viedokli.

Visi semināri