Sīkdatņu izmantošanas politika “Libera”, SIA interneta resursos


Šajā dokumentā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana www.iek.lv , norādīti sīkdatņu lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.


Sīkdatnes palīdz sniegt, uzlabot un aizsargāt “Libera”, SIA pakalpojumus, nodrošinot klienta vajadzībām piemērotākus piedāvājumus, kā arī ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi.


Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir maza teksta datne, kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi.


Kādas sīkdatnes izmanto www.iek.lv un kādi ir to lietošanas mērķi? Tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Tās atšķiras ar izmantošanas mērķiem un glabāšanas ilgumu. Ar laiku izmantotās sīkdatnes var tikt aktualizētas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām, tomēr vispārējie lietošanas mērķi ir šādi:


• Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu.


• Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta “Libera”, SIA pakalpojumu nodrošināšanu.


• Interneta vietnes drošība un pakalpojumu integritāte – sīkdatnes, kas palīdz veidot pakalpojumus, radot labāko klienta pieredzi.


• Lietošanas statistika un analīze – nodrošina informāciju par to, kā un cik bieži tiek izmantotas “Libera”, SIA interneta vietnes, kādas ir lietotāju grupas un kādi meklēšanas rīki tiek izmantoti. Sīkdatņu statistika var tikt iegūta arī no sadarbības partneru interneta vietnēm.


• Pakalpojumu piedāvāšana un klientu vajadzību analīze – sīkdatnes, kas nodrošina klienta vajadzībām atbilstošāko piedāvājumu izstrādi. “Libera”, SIA interneta vietnēs var tikt izmantota trešo pušu sīkdatņu informācija. Lietotājam var tikt parādīti atbilstošākie piedāvājumi arī sadarbības partneru interneta resursos.


Kā lietotājs var izvēlēties un mainīt sīkdatņu izmantošanu? Ja nevēlaties, lai Jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Pievērsiet uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties. Tomēr atcerieties, ka bez sesijas sīkdatņu apstiprināšanas ar “Libera”, SIA tīmekļa vietnes palīdzību Jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot “Libera”, SIA interneta pakalpojumus.


Kur var saņemt informāciju? Par sīkdatņu izmantošanu “Libera”, SIA interneta resursos un Jūsu personas datu drošu apstrādi atbild “Libera”, SIA. Ja rodas jautājumi vai ieteikumi, aicinām zvanīt pa tālruni 6755 2602 vai rakstīt uz e-pata adresi seminari@iepirkumi.lv .